UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie spodziewałem się, że będzie aż tyle przychylnych komentarzy i łapek dla ONR. Jednak jest mnóstwo ludzi, którzy nie mają mózgów wypranych lewacką, antypolską propagandą i jest jeszcze nadzieja dla Polski.


Anuluj