UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie spodziewałem się, że będzie aż tyle przychylnych komentarzy i łapek dla ONR. Jednak jest mnóstwo ludzi, którzy nie mają mózgów wypranych lewacką, antypolską propagandą i jest jeszcze nadzieja dla Polski.
Nie spodziewałem się, że będzie aż tyle przychylnych komentarzy i łapek dla ONR. Jednak jest mnóstwo ludzi, którzy nie mają mózgów wypranych lewacką, antypolską propagandą i jest jeszcze nadzieja dla Polski.