56
13.07.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mam wrażenie, że - Głos miasta - miał rację. Głosy ''zaniepokojonych'' elblążan co i rusz.
(2018.07.13)

info

2  
  6
@Zbychu - A ja mam nadzieję, że tak.
(2018.07.13)
@Elbląg-mentalnawioska - A co w takim razie powiesz o artykule "Jestem komunistą z Razem. I jest nas niezliczona ilość"? Artykuł bez problemu można znaleźć w Google - wystarczy skopiować tytuł. Czy w takim razie Razem również nie powinno być targane po sądach za promowanie komunizmu?
(2018.07.13)
Widzę, że oenerowcy i kibole ( czasem jedno i to samo ) przed kompami :)
Zbychu (2018.07.13)

info

21  
  20
gościu z kosmosu, proponuję dwa razy dziennie przed jedzeniem - kubeł zimnej wody na łeb
(2018.07.13)

info

11  
  5
Pomijając fakt, że artykuł znalazłem na stronie wprawo. pl :D. .. .No akurat Partia Razem odniosła się krytycznie do artykułu Ł. Molla. I właściwie- owszem, może powinno się go ciągać po sądach. Sprawa do rozważenia.
Elbląg-mentalnawioska (2018.07.13)
@Elbląg-mentalnawioska - A, i Moll nie jest już członkiem Razem. Nie znalazł poparcia. Inaczej sprawy się mają z ONR.
Elbląg-mentalnawioska (2018.07.13)
Czy ONR to ta zniwieściała banda chłopców co to nie dostali seminarium , a teraz są na posyłki starych śmierdzących mocherow lub pedofilów/ homoseksualistów w czarnych kieckach?
(2018.07.13)

info

13  
  22
Dlaczego uchylił wyrok?
G69 (2018.07.13)
@ mentalna wioska - jeszcze nikt od tych ,, twardzieli" na mieście lub w tramwaju po ryju nie dostał , a szkoda bo widzę na ulicy coraz więcej koloru
(2018.07.13)