A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mam wrażenie, że - Głos miasta - miał rację. Głosy ''zaniepokojonych'' elblążan co i rusz.
@Zbychu - A ja mam nadzieję, że tak.
@Elbląg-mentalnawioska - A co w takim razie powiesz o artykule "Jestem komunistą z Razem. I jest nas niezliczona ilość"? Artykuł bez problemu można znaleźć w Google - wystarczy skopiować tytuł. Czy w takim razie Razem również nie powinno być targane po sądach za promowanie komunizmu?
Widzę, że oenerowcy i kibole ( czasem jedno i to samo ) przed kompami :)
gościu z kosmosu, proponuję dwa razy dziennie przed jedzeniem - kubeł zimnej wody na łeb
Pomijając fakt, że artykuł znalazłem na stronie wprawo. pl :D. .. .No akurat Partia Razem odniosła się krytycznie do artykułu Ł. Molla. I właściwie- owszem, może powinno się go ciągać po sądach. Sprawa do rozważenia.
@Elbląg-mentalnawioska - A, i Moll nie jest już członkiem Razem. Nie znalazł poparcia. Inaczej sprawy się mają z ONR.
Czy ONR to ta zniwieściała banda chłopców co to nie dostali seminarium , a teraz są na posyłki starych śmierdzących mocherow lub pedofilów/ homoseksualistów w czarnych kieckach?
Dlaczego uchylił wyrok?
@ mentalna wioska - jeszcze nikt od tych ,, twardzieli" na mieście lub w tramwaju po ryju nie dostał , a szkoda bo widzę na ulicy coraz więcej koloru