UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ONR to ta zniwieściała banda chłopców co to nie dostali seminarium , a teraz są na posyłki starych śmierdzących mocherow lub pedofilów/ homoseksualistów w czarnych kieckach?


Anuluj