UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ mentalna wioska - jeszcze nikt od tych ,, twardzieli" na mieście lub w tramwaju po ryju nie dostał , a szkoda bo widzę na ulicy coraz więcej koloru


Anuluj