UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego bez prawa do opieki medycznej, jak są ubezpieczeni to mają prawo do darmowej służby zdrowia.
Kasiaczek
A dlaczego bez prawa do opieki medycznej, jak są ubezpieczeni to mają prawo do darmowej służby zdrowia.
Kasiaczek