Remont wyjdzie na zdrowie
Kiedyś był tu hotel, dziś jest przychodnia (fot. Anna Dembińska)
Zabytkowy budynek przy ul. Żeromskiego, w którym mieści się przychodnia zdrowia oraz gabinety lekarskie, przejdzie termomodernizację. Gmina Elbląg ogłosiła przetarg na wykonawcę robót związanych m.in. z wymianą okien i drzwi oraz ociepleniem ścian i dachu. Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 29 maja.