UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I co ? Położycie wszechobecny styropian, i po zabytku. Czemu nie piszecie jak będzie wyglądał po remoncie?
I co ? Położycie wszechobecny styropian, i po zabytku. Czemu nie piszecie jak będzie wyglądał po remoncie?