UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za głupia moda z tym styropianem. Budynek nie może stracić oryginalnego wyglądu. Niech sobie pomyslodawca styropianem wyklei. .. .W kilku miastach widziałem odrestaurowane kamieniczki, zero styropianu, dotykałem i pukałem w ściany aby sprawdzić.
sokrates