UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo trafne z komentarza powyżej: " Lenistwo, nieróbstwo, głupota – nie mam pojęcia co ich skłoniło do takiego zachowania – mówi Wirtualnej Polsce rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak. I dodaje, że interwencja była ostatnim tego dnia zadaniem funkcjonariuszy. – Wywieźli tego człowieka do lasu i pojechali do swoich domów. To przerażające – podkreśla. " - Jak tak dalej będzie to strach myśleć, co będzie się działo w przyszłości.
qzo