UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

WRÓĆ DO POLICJA+1 MAGDA MIEŚNIK4h temu Nie żyje 36-latek. Policjanci porzucili go w lesie Dwoje młodych policjantów z Pobiedzisk pod Poznaniem nie udzieliło pomocy rannemu mężczyźnie, do którego zostali wezwani. Zamiast wezwać karetkę porzucili go w lesie. 36-latek zmarł. 65 1109 845 432 Dwoje policjantów wyrzuconych ze służby za porzucenie rannego mężczyzny w lesie Dwoje policjantów wyrzuconych ze służby za porzucenie rannego mężczyzny w lesie (PAP, Fot: Leszek Szymański) REKLAMA Policjanci z Pobiedzisk zostali wezwani do mężczyzny, który leżał przy drodze – podała Polska Agencja Prasowa. – Był nieprzytomny. Ale nie wezwali pomocy, tylko radiowozem wywieźli go do lasu przy jeziorze Dobre i tam zostawili, a ten człowiek zmarł. Jesteśmy zszokowani tą sprawą. Lenistwo, nieróbstwo, głupota – nie mam pojęcia co ich skłoniło do takiego zachowania – mówi Wirtualnej Polsce rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak. I dodaje, że interwencja była ostatnim tego dnia zadaniem funkcjonariuszy. – Wywieźli tego człowieka do lasu i pojechali do swoich domów. To przerażające – podkreśla. Policjanci zostali już usunięci ze służby. To młoda policjantka z rocznym stażem i policjant, który w policji służył trzy lata. Kobieta po przesłuchaniu została zwolniona do domu, mężczyzna jest w dyspozycji prokuratury i jeszcze dzisiaj – jak ustaliliśmy – ma zostać złożony wniosek o areszt.