UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie chodzi o samych elblazan, ale dla okolic. Oby to przypominano i nie zapomniano jak zrobienie kolejki linowej przy elblagu

rejsWycieczkowy_łodziąPodwodną

Anuluj