UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oczywiscie, to jest dobry kierunek, mysle, ze nie bedzie takich co nie popieraja kwestia tylko jak i trzeba to powtarzac bo to wiele korzysci

modelarz_motolotniarek

Anuluj