UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Czechach można mieć na własny użytek naście gramów i uprawiać własne krzaczki. W naszym kraju wsadza się niewinnych ludzi do więzień.

ZdzislawDyrmanzasadniczo

Anuluj