UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Czechach można mieć na własny użytek naście gramów i uprawiać własne krzaczki. W naszym kraju wsadza się niewinnych ludzi do więzień.
ZdzislawDyrmanzasadniczo
W Czechach można mieć na własny użytek naście gramów i uprawiać własne krzaczki. W naszym kraju wsadza się niewinnych ludzi do więzień.
ZdzislawDyrmanzasadniczo