Jechała zdecydowanie za szybko

13
09.02.2018
Jechała zdecydowanie za szybko
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 25-latkę, która przekroczyła dozwoloną prędkość. Młoda kobieta jechała tak szybko swoim peugeotem, że policjanci zmuszeni byli na 3 miesiące zatrzymać jej prawo jazdy.
Sytuacja miała miejsce wczoraj w miejscowości Raczki Elbląskie. Tam policyjny patrol ruchu drogowego najpierw zmierzył prędkość z jaką poruszał się osobowy peugeot a chwilę później zatrzymano do kontroli kierującą nim 25-latkę. Zmierzona prędkość to 113 km/h w miejscu gdzie jest ograniczenie do prędkości 50 km/h ponieważ jest to teren zabudowany. Kobieta jechała więc o 63 km/h za szybko. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy co jest konsekwencją przekroczenia o 50 km/h prędkości dozwolonej oraz ukarali ją 500 zł mandatem i 10 pkt karnymi. Teraz kobieta ma 3 miesiące (bez prawa jazdy) na przemyślenie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach samochodem.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Krwiopijcy tylko polują na takie sensacje.
(2018.02.09)

info

7  
  20
Piękna ta droga do Raczek Elbląskich.
(2018.02.09)

info

6  
  1
A może nie polują, ale raczej RATUJĄ czyjeś ŻYCIE!
(2018.02.09)

info

30  
  3
powinno być 5000! najwyższy czas tłuc po kieszeniach durniów obojga płci!
(2018.02.09)

info

19  
  2
powinno się utylizować takich jak ten powyżej razem ze szczurami i hienami na wysypisku przed Rubnem.
(2018.02.10)

info

1  
  5
Po takiej drodze - bezdrożu z taką prędkością ! Droga nie równa pofałdowana po obydwu stronach rów a ta jedzie jak idiotka - w końcu wyląduje w rowie i powie że droga śliska. Brawo panowie policja !
S...W.. (2018.02.10)

info

12  
  1
Na wioskach to norma a w szczególności teraz młode babki lubią cisnąć ile fabryka dała. Często widzę taką jedną jak jadąc z dziećmi grzeje Oplem Astrą granatowy kolor też na wiosce tuż koło Elbląga. Jeździ bardzo agresywnie szybko i do tego wyprzedza na liniach ciągłych i wszystko to robi jadąc z dzieciakami, kompletny brak odpowiedzialności !!!
jaszko (2018.02.10)

info

5  
  1
Kary są zdecydowanie za niskie!!! Zapewne będzie jeździć bez prawka, a jakby dostała tak z 5000 zł. to chyba reakcja byłaby bardziej pozytywna i nie deptałaby tak "pedału gazu".
(2018.02.10)

info

3  
  1
A moim zdaniem policja niema co robic. Brak kacy. Zarabia. .Biedna kobieta. Czym oni sie szczyca
kosare11 (2018.02.10)
@kosare11 - - A moim zdaniem najpierw się zastanów, podrap się po główce a potem pisz komentarze !!!
(2018.02.11)