UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na wioskach to norma a w szczególności teraz młode babki lubią cisnąć ile fabryka dała. Często widzę taką jedną jak jadąc z dziećmi grzeje Oplem Astrą granatowy kolor też na wiosce tuż koło Elbląga. Jeździ bardzo agresywnie szybko i do tego wyprzedza na liniach ciągłych i wszystko to robi jadąc z dzieciakami, kompletny brak odpowiedzialności !!!
jaszko