UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na wioskach to norma a w szczególności teraz młode babki lubią cisnąć ile fabryka dała. Często widzę taką jedną jak jadąc z dziećmi grzeje Oplem Astrą granatowy kolor też na wiosce tuż koło Elbląga. Jeździ bardzo agresywnie szybko i do tego wyprzedza na liniach ciągłych i wszystko to robi jadąc z dzieciakami, kompletny brak odpowiedzialności !!!

jaszko

Anuluj