UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kary są zdecydowanie za niskie!!! Zapewne będzie jeździć bez prawka, a jakby dostała tak z 5000 zł. to chyba reakcja byłaby bardziej pozytywna i nie deptałaby tak "pedału gazu".


Anuluj