UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kary są zdecydowanie za niskie!!! Zapewne będzie jeździć bez prawka, a jakby dostała tak z 5000 zł. to chyba reakcja byłaby bardziej pozytywna i nie deptałaby tak "pedału gazu".
Kary są zdecydowanie za niskie!!! Zapewne będzie jeździć bez prawka, a jakby dostała tak z 5000 zł. to chyba reakcja byłaby bardziej pozytywna i nie deptałaby tak "pedału gazu".