UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tego, co napisał "BRAWO DLA POLICJANTÓW" - oczywiście za dobrą i solidną pracę należy im się pochwała, ale słyszałem, że ponoć sami przyjechali na jednego. Brawo Ty !!!


Anuluj