UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do tego, co napisał "BRAWO DLA POLICJANTÓW" - oczywiście za dobrą i solidną pracę należy im się pochwała, ale słyszałem, że ponoć sami przyjechali na jednego. Brawo Ty !!!
Do tego, co napisał "BRAWO DLA POLICJANTÓW" - oczywiście za dobrą i solidną pracę należy im się pochwała, ale słyszałem, że ponoć sami przyjechali na jednego. Brawo Ty !!!