A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wszystko przez kobietę . Wasza niewiernosc sprowadza same problemy na ludzi . Palił zapewne dla spokojnosci
Kary cielesne i roboty ziemne!!!!!
Głosy mu kazaly a sąd komunistycznej POlski go wypuści jak innych bandziorow i sprzefawczykow!!!!!
te całe stare miasto to jedna patologiczna dzielnica, awantury, bójki, pobicia , czas wysłać wojsko do pilnowania porządku
Łatwiejszy dostęp do broni będzie to będzie się działo. Strach po bułki iść do sklepu bo tacy kowboje sfrustrowani będą biegać tylko że z giwerami.
co mnie obchodzi jakis zryty kondo8 wyj567ne mam mam w niego najwazniejsze jest zdrowie i moja rodzina. do wora z nim. wesolych swiat.
Nie wiecie jak było. A może on swego czasu wydawał kupę forsy na tą swoją EX i ją kochał, i potem się dowiedział, że ona go cały czas zdradzała? Każdemu by puściły nerwy. Oczywiście ja też nie wiem jak było, ale wy też nie wydawajcie wyroków na faceta, że "zniszczyć", "kary cielesne", itd.
A poza tym, kto wie to wie jak urządził tą kobietę, że musiała do hirurga iść, szkoda tylko tych dzieci, cała starówka się śmieje z pseudo gangstera jak podjeżdża, facet dno bez honoru, zwykły Naruszenie.
@Tda - jakim autem jezdzi?
Zwiazek małżeński składający sie z dwojga osób pochodzacych z normalnych domów w 98m % własnie jest udany Nie dotyczy patologii.