UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co mnie obchodzi jakis zryty kondo8 wyj567ne mam mam w niego najwazniejsze jest zdrowie i moja rodzina. do wora z nim. wesolych swiat.

pewniak

Anuluj