UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
te całe stare miasto to jedna patologiczna dzielnica, awantury, bójki, pobicia , czas wysłać wojsko do pilnowania porządku
lepsza Miana
te całe stare miasto to jedna patologiczna dzielnica, awantury, bójki, pobicia , czas wysłać wojsko do pilnowania porządku
lepsza Miana