22
21.12.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Emila zawsze puszczaj czy to bujka czy trawa czy hera xD
ACAB (2017.12.27)

info

0  
  0
Jaki tam chirurg, jak kocha to wszystko wybaczy phiii pomimo zdeptanej godności, a pan E pokazał klasę prostaka. Szkoda już pisać, niech sobie żyją.
Omo (2018.01.05)

info

0  
  0