A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Emila zawsze puszczaj czy to bujka czy trawa czy hera xD
Jaki tam chirurg, jak kocha to wszystko wybaczy phiii pomimo zdeptanej godności, a pan E pokazał klasę prostaka. Szkoda już pisać, niech sobie żyją.