14
06.12.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Słuchaj jest to sukces policji z Ega ponieważ to oni nad tym pracowali po tym jak Ci sami zaatakowali kurier właśnie w Elblągu . Policja. Ega się tym zajmowała i to oni dali cynk więc nikt tu nikogo nie podpina. Naszym policjantom nalezy sie pochwala.
Kurier Elblag (2017.12.06)
He . To ci sami . Potwierdzone info .
Kurier Elblag (2017.12.06)
Elbląg przeprasza za tych obfajdańców.
(2017.12.06)

info

1  
  1
Free gizmo
Bandyta (2017.12.08)

info

0  
  0