A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Słuchaj jest to sukces policji z Ega ponieważ to oni nad tym pracowali po tym jak Ci sami zaatakowali kurier właśnie w Elblągu . Policja. Ega się tym zajmowała i to oni dali cynk więc nikt tu nikogo nie podpina. Naszym policjantom nalezy sie pochwala.
He . To ci sami . Potwierdzone info .
Elbląg przeprasza za tych obfajdańców.
Free gizmo