Wybrany wątek opinii

A może napiszcie o napadzie na kuriera w Elblągu. Gdzie został dotkliwie pobity i ukradzione mu zostały telefony. Nie napiszecie bo pewnie Policja ich nie znalazła.
He (2017.12.06)
@He - Może to ci sami?
(2017.12.06)
He . To ci sami . Potwierdzone info .
Kurier Elblag (2017.12.06)
Powrót do komentarzy