Wybrany wątek opinii
A może napiszcie o napadzie na kuriera w Elblągu. Gdzie został dotkliwie pobity i ukradzione mu zostały telefony. Nie napiszecie bo pewnie Policja ich nie znalazła.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
@He - Może to ci sami?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
He . To ci sami . Potwierdzone info .
Do moderacji
Odpowiedz
0
0