UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Słuchaj jest to sukces policji z Ega ponieważ to oni nad tym pracowali po tym jak Ci sami zaatakowali kurier właśnie w Elblągu . Policja. Ega się tym zajmowała i to oni dali cynk więc nikt tu nikogo nie podpina. Naszym policjantom nalezy sie pochwala.
Kurier Elblag