UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuje by zaadoptował go w ramach ocieplenia wizerunku nasz były prezydent Bronisław. A pieskowi też byłoby dobrze może jakieś wspólne spacery w lesie z BORem. Choć tu Szogunie;) Może 'Atlas Kotów' by przebiło :)

Piseł

Anuluj