UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuje by zaadoptował go w ramach ocieplenia wizerunku nasz były prezydent Bronisław. A pieskowi też byłoby dobrze może jakieś wspólne spacery w lesie z BORem. Choć tu Szogunie;) Może 'Atlas Kotów' by przebiło :)
Piseł