UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak na stołkach są tacy to co dopiero krawężniki na ulicy w bezpośrednim kontakcie z ludźmi. Za dużo dali im władzu i przywilejów i we łbach im się poprzewracało. Na szczęście niedługo kamery na razie są już na Śląsku i w Małopolsce ale będą wszędzie. Jakiś tam ich nie-do-rzecznik Cwiartka mówił że w Stanach skargi na policje zmniejszyły się o ileś tam procent i myśli że w Pl. będzie podobnie. Większej bzdury dawno nie słyszałem. W Stanach tak ale tam policjant jest dla ludzi i przestrzega jego praw ale tu jest Polska tu policjant w praktyce jest przeciw ludziom i albo zaczną traktować społeczeństwo jak ludzi albo od skarg się nie opędzą.