UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakiś tam komendant wydał rozkaz do działu rekrutacji że mają na siłe znaleźć kandydatów do tej wątpliwej formacji bo jak nie to podwładni premii nie dostaną. Prasa do tego dotarła i rozkaz wycofał. Do policji już biorą z ulicy. Może być nawet kandydat "bylejaki". Sztuka jest sztuka. Tylko co z takiego będzie jak nawet ci po rekrutacji okazują się bandziorami jak w przypadku wymuszania zeznań i tortur w głośnej sprawie niewinnego człowieka z Rychlik, w przypadku morderstwa Igora S, niedawnego sprzed kilku dni gwałtu 25 letniej dziewczyny na komisariacie przez oficera na służbie i wielu wielu innych których większość została zamieciona pod dywan. Strach się bać. TRAGEDIA !!!