UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak, typowe zachowanie internetowe się przedstawia w komentarzach. Pewnie połowa z was sama w kakao dostawała pod celą albo "gangsterkę" uprawiało i wielcy znawcy tematu jak coś napiszecie, to z podniecenia ogóra marszczycie. Prawda jest taka, że jak by gościowi się nie należało to by na solo dostał i spokój. Widocznie w innej sprawie, nasza kochana władza się nie popisała, więc ludzie wzięli prawo w swoje ręce.

lol1

Anuluj