UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak, typowe zachowanie internetowe się przedstawia w komentarzach. Pewnie połowa z was sama w kakao dostawała pod celą albo "gangsterkę" uprawiało i wielcy znawcy tematu jak coś napiszecie, to z podniecenia ogóra marszczycie. Prawda jest taka, że jak by gościowi się nie należało to by na solo dostał i spokój. Widocznie w innej sprawie, nasza kochana władza się nie popisała, więc ludzie wzięli prawo w swoje ręce.
lol1