24
30.10.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No i gitara. Nie przekazywać ni złotówki menelom pod mrówką, przestaną żebrać.
(2017.10.30)

info

6  
  1
Proponuje powiesic go jutro na starym miescie przy hotelu Elblag. Wreszcie Elblag by zaslynol czyms jako pierwszy przypadek w EU
(2017.10.30)
haha co za idiot
sgff (2017.10.30)

info

0  
  0
Brawo!! w końcu jakaś czujna kobieta dobrze postąpiła, a nie naiwne kobiety lecą do banku i wybierają kasę dla złodziei nierobów. Powinien osiem lat siedzieć za to. ..
tt (2017.10.30)

info

3  
  0
Miałem wielką nadzieję, że do mnie zadzwoni. Niestety nie zadzwonił, a szkoda. :(
desperado (2017.10.30)

info

2  
  0
A jaki skruszony na tym zdjęciu. .. Głupek jeden!
(2017.10.30)

info

1  
  0
@Kris - Patrzeć!!!
(2017.10.30)
A nie mowilem ze to nie osoby z elblaga? To bylo jasne
Wypuścićkulawego (2017.10.30)

info

2  
  0
Pokazać twarz frajera jak brał to nie zakrywał.Oby sąd przychylił się do tego wyroku.Upublicznić jego wizerunek dla społeczenstwa.
elb. (2017.10.30)

info

3  
  0
Kris, nawet wyslowic sie nie potrafisz a w policji pracujesz. Ups. .. a no wlasnie, dlatego w policji pracujesz :)
(2017.10.30)

info

1  
  1