A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No i gitara. Nie przekazywać ni złotówki menelom pod mrówką, przestaną żebrać.
Proponuje powiesic go jutro na starym miescie przy hotelu Elblag. Wreszcie Elblag by zaslynol czyms jako pierwszy przypadek w EU
haha co za idiot
Brawo!! w końcu jakaś czujna kobieta dobrze postąpiła, a nie naiwne kobiety lecą do banku i wybierają kasę dla złodziei nierobów. Powinien osiem lat siedzieć za to. ..
Miałem wielką nadzieję, że do mnie zadzwoni. Niestety nie zadzwonił, a szkoda. :(
A jaki skruszony na tym zdjęciu. .. Głupek jeden!
@Kris - Patrzeć!!!
A nie mowilem ze to nie osoby z elblaga? To bylo jasne
Pokazać twarz frajera jak brał to nie zakrywał.Oby sąd przychylił się do tego wyroku.Upublicznić jego wizerunek dla społeczenstwa.
Kris, nawet wyslowic sie nie potrafisz a w policji pracujesz. Ups. .. a no wlasnie, dlatego w policji pracujesz :)