Wybrany wątek opinii

Proponuje powiesic go jutro na starym miescie przy hotelu Elblag. Wreszcie Elblag by zaslynol czyms jako pierwszy przypadek w EU
(2017.10.30)
Naucz się pisać.
(2017.10.31)
Powrót do komentarzy