UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuje powiesic go jutro na starym miescie przy hotelu Elblag. Wreszcie Elblag by zaslynol czyms jako pierwszy przypadek w EU
Proponuje powiesic go jutro na starym miescie przy hotelu Elblag. Wreszcie Elblag by zaslynol czyms jako pierwszy przypadek w EU