15
24.10.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciekawe na co byś się człowieku powołał, jak by zapier. .. .. zabiła kogoś z rodziny??!!
lampka (2017.10.25)
O matko! "Dwuja". .. w Nowakowie też coś słabo uczą. .
(2017.10.26)
odwolac? mogla kogos zabic. .. np Twoich bliskich, jak bys sie wtedy czu?
mamaa (2017.10.26)
jak teściową to bym się czu lepiej
(2017.10.27)

info

1  
  0
@kierowcabombowca - nasi bohaterscy politycy też jeżdżą po drogach, i tu masz odpowiedź o niskie ceny mandatów.
(2018.05.28)