A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciekawe na co byś się człowieku powołał, jak by zapier. .. .. zabiła kogoś z rodziny??!!
O matko! "Dwuja". .. w Nowakowie też coś słabo uczą. .
odwolac? mogla kogos zabic. .. np Twoich bliskich, jak bys sie wtedy czu?
jak teściową to bym się czu lepiej
@kierowcabombowca - nasi bohaterscy politycy też jeżdżą po drogach, i tu masz odpowiedź o niskie ceny mandatów.