Wybrany wątek opinii
Odwołać się od decyzji bo 3 km/h to błąd pomiarowy na korzyść kierowcy.
Do moderacji
Odpowiedz
15
4
Ciekawe na co byś się człowieku powołał, jak by zapier. .. .. zabiła kogoś z rodziny??!!
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
odwolac? mogla kogos zabic. .. np Twoich bliskich, jak bys sie wtedy czu?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0