Wybrany wątek opinii

Odwołać się od decyzji bo 3 km/h to błąd pomiarowy na korzyść kierowcy.
(2017.10.24)
Ciekawe na co byś się człowieku powołał, jak by zapier. .. .. zabiła kogoś z rodziny??!!
lampka (2017.10.25)
odwolac? mogla kogos zabic. .. np Twoich bliskich, jak bys sie wtedy czu?
mamaa (2017.10.26)
Powrót do komentarzy