Wybrany wątek opinii

Polska dziwny kraj. Najwięcej wypadków w europie, brak kasy w budzecie, a mandaty śmieszne. Sam ostatnio mialem 80 na 50.dostałem 100 zł. Śmiech na sali. Nie wiem jak to wyliczył, ale nie dyskutowałem. Dostał bym 500 to odczuł. A dla takiej siksy powinno byc 2-3 lata bez prawka. Nauczyła by się. No i mandacik srogi.
kierowcabombowca (2017.10.25)
@kierowcabombowca - nasi bohaterscy politycy też jeżdżą po drogach, i tu masz odpowiedź o niskie ceny mandatów.
(2018.05.28)
Powrót do komentarzy