UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

suweren oczekuje głów, ofiar ktore dopuscily sie nieprawidlowosci. nie wazne czy to byl ktos z epec czy z UM, winni musza zostac osadzeni, szkalowani i pozbawieni praw obywatelskich. obecnie wyglada to tak ze sprawa sie rozmyla i nie ma winnych.

opus