UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Suweren oczekuje batożenia osób które zadenuncjowały EPEC skutkiem czego niesłusznie nałożono korektę, a "dzięki" innym firma nie mogła się od tego odwołać.

pl

Anuluj