Znęcał się nad matką, więc musiał się wyprowadzić

4
17.06.2015
Znęcał się nad matką, więc musiał się wyprowadzić
Nakaz opuszczenia lokalu usłyszał 35-letni mężczyzna, który znęcał się psychicznie nad matką. Prowadzona procedura „niebieskiej karty” wskazywała, że 35-latek demoluje mieszkanie, urządza awantury. Potwierdziło to także policyjne dochodzenie. Mężczyźnie może teraz grozić kara do 5 lat więzienia.
Mężczyzna przeprowadził się do swojej matki, ponieważ zadłużył własne mieszkanie i odłączono w nim media. Będąc już u niej nadużywał alkoholu, a także wszczynał awantury. Nierzadko kończyły się one demolowaniem mieszkania i niszczeniem jego wyposażenia. Policjanci przesłuchali sąsiadów oraz rodzinę kobiety. Wystąpili także o policyjny dozór i zakaz zbliżania się 35-latka do matki na czas prowadzonego postępowania. Prokurator przystał na takie rozwiązanie. Jeśli synalek złamie zasady, trafi do aresztu.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

ten się znęcał nad matką i kara go nie minie ale wpiszcie "policjant pobił dziecko pasem" to poczytacie o bandycie w niebieskim mundurze.
(2015.06.17)

info

1  
  1
Jaka piz, a trza byc
antypizza (2015.06.17)

info

0  
  0
ballada o januszku. .. .. c. d nie będzie. .. .
logik (2015.06.17)

info

2  
  0
patryk kiedy wreście z tym skończysz bokserku za 5 groszy
tygrystygrys (2015.06.20)

info

0  
  0