Znaleziono narkotyki

9
17.02.2017
Znaleziono narkotyki
fot. policja
Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali dwie osoby, które posiadały w mieszkaniach narkotyki. W pierwszym przypadku zatrzymaną była 27-letnia kobieta, w drugim o rok starszy od niej mężczyzna. W obu sytuacjach zabezpieczono amfetaminę i marihuanę. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
27-latkę policjanci odwiedzili w jej mieszkaniu. Mieli informację, że kobieta może mieć narkotyki. Wiedza okazała się być potwierdzona. Podczas przeszukania funkcjonariusze natrafili na pudełko, to w nim znajdowało się 21 zawiniątek z folii aluminiowej a w nich porcje marihuany. Dwa kolejne zawiniątka zawierały amfetaminę. Łącznie zabezpieczono 30,4 grama marihuany oraz 4,5 grama amfetaminy. Policjanci kryminalni wczoraj (16 lutego) zatrzymali również 28-latka, który przy sobie posiadał zawiniątko z amfetaminą. W toku czynności postanowili przeszukać również jego mieszkanie. To okazało się słuszne. W pokoju, który zajmował 28-latek był słoik wewnątrz, którego znajdowała się marihuana. W mieszkaniu znaleziono również dwa woreczki strunowe z amfetaminą.
   Obojgu zatrzymanym grozi teraz kara za posiadanie substancji odurzających. Ustawa przewiduje za taki czyn karę do 3 lat pozbawienia wolności.
   
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

brawo malboro
pupilek.krymuchów (2017.02.17)

info

1  
  1
Po co ich zamykać. Zalegalizować. Sprzedawać w aptekach dorosłym. Podatek do państwa. Handlarzom zaś kazać zeżreć lub wypalić na raz to co się u nich znajdzie.
PiotrM (2017.02.17)
odczepcie się ode minie, ja tylko tak pracuję -- malboro konfident.
malboro (2017.02.17)

info

0  
  0
to robak dal konfitura
(2017.02.18)

info

0  
  0
@PiotrMarek - no chyba nie mowisz o amfetaminie tylko wylacznie o mj prawda?
WAtt1 (2017.02.18)
robak czy malboro jednym h podszyci moim zdaniem to patrykowi zostało na poranek z fajansem.
(2017.02.19)

info

0  
  0
trafili jak slepy do kosz ahahahahahahahah
(2017.02.20)

info

0  
  0
artykuł powinien się nazywać: "Znaleziono narkotyki i murihuanę". .. albo powinno się napisać tylko o amfetaminie. Marihuana to roślina, jakby jakiś dziennikarzyna miał problem z biologią.
(2017.07.20)
Jakbyś nie miał kłopotów z biologią to byś wiedział, że marihuana to suszone liście konopi indyjskich, cymbale.
(2017.07.20)