Znaleziono narkotyki
fot. policja
Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali dwie osoby, które posiadały w mieszkaniach narkotyki. W pierwszym przypadku zatrzymaną była 27-letnia kobieta, w drugim o rok starszy od niej mężczyzna. W obu sytuacjach zabezpieczono amfetaminę i marihuanę. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.