UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co ich zamykać. Zalegalizować. Sprzedawać w aptekach dorosłym. Podatek do państwa. Handlarzom zaś kazać zeżreć lub wypalić na raz to co się u nich znajdzie.
PiotrM
Po co ich zamykać. Zalegalizować. Sprzedawać w aptekach dorosłym. Podatek do państwa. Handlarzom zaś kazać zeżreć lub wypalić na raz to co się u nich znajdzie.
PiotrM