UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co ich zamykać. Zalegalizować. Sprzedawać w aptekach dorosłym. Podatek do państwa. Handlarzom zaś kazać zeżreć lub wypalić na raz to co się u nich znajdzie.

PiotrM

Anuluj