Wybrany wątek opinii
Po co ich zamykać. Zalegalizować. Sprzedawać w aptekach dorosłym. Podatek do państwa. Handlarzom zaś kazać zeżreć lub wypalić na raz to co się u nich znajdzie.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@PiotrMarek - no chyba nie mowisz o amfetaminie tylko wylacznie o mj prawda?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0