Wybrany wątek opinii

Po co ich zamykać. Zalegalizować. Sprzedawać w aptekach dorosłym. Podatek do państwa. Handlarzom zaś kazać zeżreć lub wypalić na raz to co się u nich znajdzie.
PiotrM (2017.02.17)
@PiotrMarek - no chyba nie mowisz o amfetaminie tylko wylacznie o mj prawda?
WAtt1 (2017.02.18)
Powrót do komentarzy