Złapany za posiadanie narkotyków
fot. policja
20-letni mężczyzna został po krótkim pościgu zatrzymany przez policjantów z prewencji. Policjanci wyczuli od niego silny zapach marihuany. Przeszukali go. Okazało się, że uciekał, bo miał przy sobie około 30-gramową paczkę zawierającą narkotyk.