Wybrany wątek opinii

i brawo policja! naćpają się i później łażą i drą te ryje po ulicy, i jeszcze zaczepiają niewinnych ludzi
(2018.04.12)
tak jest jak naćpają się etanolem
szimurina (2018.04.12)
Powrót do komentarzy