UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i brawo policja! naćpają się i później łażą i drą te ryje po ulicy, i jeszcze zaczepiają niewinnych ludzi
i brawo policja! naćpają się i później łażą i drą te ryje po ulicy, i jeszcze zaczepiają niewinnych ludzi