Zatrzymany za rozbój w sklepie

13
13.02.2018
Zatrzymany za rozbój w sklepie
Policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę pod zarzutem kradzieży rozbójniczej w jednym z marketów w centrum Elbląga. Mężczyzna chciał wynieść bieliznę, za którą nie miał zamiaru zapłacić. Całą sytuację zauważył pracownik ochrony, który do przyjazdu patrolu policji przytrzymał awanturującego się mężczyznę.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj (12 lutego) w jednym z marketów przy ulicy Nowowiejskiej w Elblągu. Tam około godz. 14. „robił zakupy” 29-letni elblążanin. Mężczyzna chciał minąć linię kas nie płacąc za schowaną wcześniej pod kurtką bieliznę. Zauważył to pracownik ochrony, który przytrzymał mężczyznę do przyjazdu patrolu policji. Awanturował się i uderzył ochroniarza w twarz, a także kopnął go w klatkę piersiową. 29-latek odpowie za kradzież rozbójniczą. Grozi mu kara do 10 lat więzienia. Był wcześniej karany za podobne przestępstwa.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To dopiero mózgowiec, za kradzież w sklepie dostałby pewnie mandat, to jeszcze zależy od wartości łupu. Za napaść rozbójniczą od 2 do 12 latek, ile by nie dostał nawet jeśli w zawiasach to majty nie były tego warte heheh.
(2018.02.13)

info

3  
  0
Można powiedzieć ze pójdzie siedzieć za "gacie". .
klops (2018.02.13)
tępy śmieć
(2018.02.13)
@klops - za majty;)
(2018.02.13)
Jutro WALENTYNKI więc pewnie działał na czyjeś zlecenie. Wygląda na to że ta bielizna GRUBYMI NIĆMI SZYTA!!!!!
(2018.02.13)
jestem złodziejem jejejejejeje jejejejejeje jejejejeje tepe hejterki !!!!
(2018.02.13)
A może to były jego gacie, które wcześniej niechcący zapaskudził jak chciał piarnąć.
Tomecki (2018.02.13)

info

0  
  0
Karma się odwróciła za moją krzywdę pozdrawiam M Elbląg
(2018.02.13)

info

0  
  0
Byłam świadkiem tej sytuacji, zatrzymany złodziej nie tylko kopał ochroniarza, ale również pracownika BIEDRONKI który przybiegł ochroniarzowi do pomocy, stopień demoralizacji tego młodego człowieka jest tak wysoki, że nie wierzę w żadną resocjalizację, tym bardziej, że działał w warunkach recydywy. ..
(2018.02.13)

info

5  
  0
"Łap Karyna majtki z biedry, prawie mnie zamordowali za nie na komendzie. Poświęciłem się dla ciebie i pamiętaj, że łobuz kocha najbardziej!". Jak widać, to nie były pierwsze Walentynki z Karyną;)
Ranigast (2018.02.13)

info

1  
  1