UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłam świadkiem tej sytuacji, zatrzymany złodziej nie tylko kopał ochroniarza, ale również pracownika BIEDRONKI który przybiegł ochroniarzowi do pomocy, stopień demoralizacji tego młodego człowieka jest tak wysoki, że nie wierzę w żadną resocjalizację, tym bardziej, że działał w warunkach recydywy. ..


Anuluj