Wybrany wątek opinii
jestem złodziejem jejejejejeje jejejejejeje jejejejeje tepe hejterki !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Nie masz się czym chwalić, że jesteś chwastem i pasożytem. jejejeje
Do moderacji
Odpowiedz
0
1