Policjanci operacyjni zatrzymali Michała G. wczoraj po godz. 18 pod basenem miejskim przy ulicy Robotniczej w Elblągu. Po przeszukaniu okazało się, że miał przy sobie trzy zawiniątka foliowe z amfetaminą. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli jeszcze kolejną porcję narkotyku. W sumie blisko 25 gramów amfetaminy trafiło do policyjnego depozytu. 25-latek nie był wcześniej karany. Odpowie teraz za posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter