Zatrzymany za posiadanie amfetaminy

4
27.05.2015
Zatrzymany za posiadanie amfetaminy
fot. nadesłana
Policjanci kryminalni zatrzymali wczoraj (26 maja) 25-latka, który miał przy sobie amfetaminę. Kolejną porcję narkotyku funkcjonariusze zabezpieczyli w jego mieszkaniu. Grozi mu kara do 3 lat więzienia. Wcześniej nie był karany.
Policjanci operacyjni zatrzymali Michała G. wczoraj po godz. 18 pod basenem miejskim przy ulicy Robotniczej w Elblągu. Po przeszukaniu okazało się, że miał przy sobie trzy zawiniątka foliowe z amfetaminą. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli jeszcze kolejną porcję narkotyku. W sumie blisko 25 gramów amfetaminy trafiło do policyjnego depozytu. 25-latek nie był wcześniej karany. Odpowie teraz za posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.
   
Jakub Sawicki, KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Dopalacze zamknąć a nie płotki łapać, panowie policjanci.
(2015.05.27)

info

5  
  1
Świetny prezent zrobił zas. .rani. .ec matce na 26 V
włeb (2015.05.27)

info

2  
  0
info. rosiak. pl dziala non stop
zawada1 (2015.05.27)

info

5  
  0
Balcer go dał, na 100 %
Larrys (2015.06.05)

info

0  
  0