Nietypowa interwencja miała miejsce w niedzielę po godz. 21 przy ul. Nowowiejskiej. Tam policyjny patrol ruchu drogowego próbował zatrzymać małego peugeota 106. Próbował, ponieważ kierujący nim mężczyzna nie zareagował na sygnały świetlne i dźwiękowe, a nawet przyspieszył. Auto zatrzymano przy ul. Moniuszki, gdzie drugi radiowóz ruchu drogowego zablokował drogę. Okazało się, że za kierownicą peugeota siedzi 33-letni mężczyzna. Zatrzymany był agresywny. Założono mu kajdanki. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Teraz odpowie za powodowanie zagrożenia w ruchu drogowym a także niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter