Zatrzymano agresywnego kierowcę

4
04.12.2017
Zatrzymano agresywnego kierowcę
Policjanci z prewencji interweniowali w miniony weekend 170 razy. Wylegitymowali 480 osób oraz skontrolowali 44 pojazdy. Do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego przewieźli 15 nietrzeźwych. Funkcjonariusze ruchu drogowego przeprowadzili 204 badania kierujących na zawartość alkoholu. Zatrzymano jednego pijanego kierowcę.
Nietypowa interwencja miała miejsce w niedzielę po godz. 21 przy ul. Nowowiejskiej. Tam policyjny patrol ruchu drogowego próbował zatrzymać małego peugeota 106. Próbował, ponieważ kierujący nim mężczyzna nie zareagował na sygnały świetlne i dźwiękowe, a nawet przyspieszył. Auto zatrzymano przy ul. Moniuszki, gdzie drugi radiowóz ruchu drogowego zablokował drogę. Okazało się, że za kierownicą peugeota siedzi 33-letni mężczyzna. Zatrzymany był agresywny. Założono mu kajdanki. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Teraz odpowie za powodowanie zagrożenia w ruchu drogowym a także niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

204 badanych na zawartość alkoholu z tego 203 bezpodstawni prześladowanych i trzeźwych.
(2017.12.04)

info

2  
  7
Co za de...te komentarze wypisuje? Zabierzcie mu tą klawiaturę!
(2017.12.04)

info

3  
  0
Dziwne, wszyscy obywatele są agresywni tylko policjanci nie są!? Nie jest to dziwne panowie policjanci???
(2017.12.04)

info

1  
  0
Tylko źle popatrzysz na funkcjonariusza, bo nadużywa swoich uprawnień i od razu stajesz się dla niego agresywny, bo potem nie będzie mógł usprawiedliwić swojej agresji wobec obywatela. Tak jest prawda moi drodzy!
(2017.12.05)

info

0  
  1