UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko źle popatrzysz na funkcjonariusza, bo nadużywa swoich uprawnień i od razu stajesz się dla niego agresywny, bo potem nie będzie mógł usprawiedliwić swojej agresji wobec obywatela. Tak jest prawda moi drodzy!


Anuluj